Kompleksowa obsługa Twojego tekstu.
Start > Cennik

Rośnie w Tobie ciekawość, ile będzie Cię kosztował komfort i wygoda.


Kiedy już zapoznasz się z naszą wyceną, zatrzymaj się na chwilę i dostrzeż korzyści, jakie uzyskasz, powierzając nam swój tekst.


Aby zapewnić Ci specjalną cenę, zapraszamy do przesłana zapytania mailem.


Oferujemy Ci atrakcyjne ceny na nasze usługi.


Redakcja językowa tekstu, czyli podstawowa usługa, od której zaczynamy pracę z Twoim tekstem, kosztuje od 120 zł brutto za arkusz wydawniczy.


Formatowanie tekstu, kiedy to pracujemy nad wyglądem Twojej pracy, to koszt od 75 zł brutto za arkusz wydawniczy.


Korekta tekstu, podczas której poszukamy ukrytych lub powstałych przy formatowaniu błędów - tu koszt zaczyna się od 60 zł brutto za arkusz drukarski.


Specjalnie dla Ciebie, możemy połączyć te usługi (redakcja + formatowanie + korekta). Dzięki temu możemy Ci zaproponować atrakcyjną ofertę na kompleksowe opracowanie Twojej pracy dyplomowej, książki czy innego tekstu. Koszt takiej usługi zaczyna się od 180 zł brutto za arkusz wydawniczy.


Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.


Liczbę znaków ze spacjami możesz sprawdzić:


Może się zastanawiasz, dlaczego masz płacić za spacje? Zarówno w znaczeniu technicznym, jak i merytorycznym, spacja jest znakiem, zajmuje tyle samo bajtów, co każdy inny znak. Poza tym, czyjesteśwstanieodczytaćtentekstbezspacji?


Specjalnie dla Ciebie


Aby uniknąć nerwów i stresu, zarezerwuj termin już dziś. Dzięki temu termin będzie na Ciebie czekał, a Ty dalej będziesz dalej spokojnie pisać. Terminy ustalamy precyzyjnie (np. 20 października 2021 r., 10 marca 2022 r.) lub ogólnie (np. druga połowa listopada, początek roku, pierwszy tydzien maja). Nie czekaj, napisz już dziś.

Nie zwlekaj, wyślij zapytanie o wycenę już teraz! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Najczęściej odpowiadamy w ciągu dwóch godzin.


Ważne informacje dotyczące cen i współpracyCzy wiesz, że możesz wybrać abonament. Jeśli tylko chcesz, możesz zająć się czymś przyjemnym.
My zajmiemy się Twoim tekstem.