Wizjonerzy tekstu. Ty tworzysz, my nadajemy profesjonalny wygląd. Kompleksowa obsługa Twojego tekstu.
Start > Cennik

Podane niżej ceny są cenami wyjściowymi. Ostateczna cena zależy głównie od stopnia złożoności tekstu do opracowania, terminu i dodatkowych ustaleń.


Aby zapewnić Ci specjalną cenę, zapraszamy do przesłana zapytania mailem.


Oferujemy Ci atrakcyjne ceny na nasze usługi.


Redakcja językowa tekstu, czyli podstawowa usługa, od której zaczynamy pracę z Twoim tekstem, kosztuje od 120,00 zł brutto / od 97,56 zł netto za arkusz wydawniczy.


Formatowanie tekstu, kiedy to pracujemy nad wyglądem Twojej pracy, to koszt od 50,00 zł brutto / 40,65 zł netto za arkusz wydawniczy. W cenie jest również pełne opracowanie (weryfikacja, redakcja i korekta) przypisów.


Korekta tekstu, podczas której poszukamy ukrytych lub powstałych przy formatowaniu błędów i zrobimy to dwa razy (podwójna korekta) - tu koszt zaczyna się od 60,00 zł brutto / 48,78 zł netto za arkusz drukarski.


Skład i łamanie tekstu, kiedy to przygotujemy Twój tekst do wydruku lub cyfrowej publikacji, koszt zaczyna się od 80,00 zł brutto / 65,04 zł netto za prosty tekst bez dodatków za arkusz wydawniczy.


Opracowanie danych, albo przesłanych przez Ciebie, albo wyszukanych przezz nas. Przygotowanych zgodnie z Twoimi wytycznymi w tabelach, jako wykresy, pliki wsadowe (txt, csv, inne). Ze względu na specyfikę usługi, wyceniana jest na podstawie przesłanego zapytania. Abyśmy mogli podać Ci dokładny koszt usługi, potrzebujemy dokładnych informacji na temat wymagań w tym zakresie.


Oferta dla studentów i dyplomantów - specjalna oferta dla wszystkich studentów i autorów prac dyplomowych. W ramach tej usługi oferujemy Ci redakcję językową, formatowanie i korektę w cenie od 140,00 zł brutto / 113,82 zł netto za arkusz wydawniczy.Specjalnie dla Ciebie, możemy połączyć te usługi. Dzięki temu możemy Ci zaproponować atrakcyjną ofertę na kompleksowe opracowanie Twojej pracy dyplomowej, książki czy innego tekstu.


I tak:

 • koszt redakcji językowej (plik tekstowy w formacie docx, doc, odt) i korekty (plik w formacie pdf) zaczyna się od 150,00 zł brutto / 121,95 zł netto za arkusz wydawniczy;
 • koszt redakcji językowej, formatowania i korekty zaczyna się od 160,00 zł brutto / 130,08 zł netto za arkusz wydawniczy;
 • koszt redakcji językowej, składu i łamu (prostego) i korekty zaczyna się od 180,00 zł brutto / 146,34 zł netto za arkusz wydawniczy.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.Ceny pozostałych usług, jak również dokładną wycenę powyższych usług uzyskasz po przesłanu zapytania mailem.Liczbę znaków ze spacjami możesz sprawdzić:

 • w edytorze Word pakietu MS Office: w zakładce Recenzja (ang. Review), a następnie klinkąć Statystyka wyrazów (ang. Word Count). Odczytujemy wartość w polu Znaki (ze spacjami) (ang. Characters (with spaces)).
 • w edytorze Writer pakietu OpenOffice: w zakładce Narzędzia (ang. Tools), a następnie wybrać Policz słowa (ang. Word Count). Odczytujemy wartość Znaki (ang. Characters) w bloku Cały dokument (ang. Whole Document).
 • w edytorze Dokument Google usługi Google Docs: w zakładce Narzędzia (ang. Tools), a następnie kliknąć Liczba słów (ang. Word Count). Odczytujemy wartość Znaki (ang. Characters).

Może się zastanawiasz, dlaczego masz płacić za spacje? Zarówno w znaczeniu technicznym, jak i merytorycznym, spacja jest znakiem, zajmuje tyle samo bajtów, co każdy inny znak. Poza tym, czyjesteśwstanieodczytaćtentekstbezspacji?


Specjalnie dla Ciebie


Aby uniknąć nerwów i stresu, zarezerwuj termin już dziś. Dzięki temu termin będzie na Ciebie czekał, a Ty dalej będziesz dalej spokojnie pisać. Terminy ustalamy precyzyjnie (np. 20 października 2022 r., 10 marca 2023 r.) lub ogólnie (np. druga połowa listopada, początek roku, pierwszy tydzien maja). Nie czekaj, napisz już dziś.

Nie zwlekaj, wyślij zapytanie o wycenę już teraz! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Najczęściej odpowiadamy w ciągu dwóch godzin.


Ważne informacje dotyczące cen i współpracy


 • Ceny ustalamy w oparciu o liczbę znaków ze spacjami, liczbę akruszy wydawniczych i arkuszy drukarskich:
  • jedna strona normatywna to 1800 znaków ze spacjami;
  • jeden arkusz wydawniczy to 40 000 znaków ze spacjami lub 22 strony normatywne (w przypadku tekstu) lub 3000 cm2 (w przypadku ilustracji, wzorów, tabel czy zapisów nutowych);
  • jeden arkusz drukarski to osiem stron publikacji w formacie A4 lub 16 stron publikacji w formacie A5, uniwersalny przelicznik to 16 stron publikacji.
 • Wystawiamy faktury VAT.
 • Podamy Ci szacunkową bezpłatną wycenę zlecenia, a także określimy termin realizacji Twojego zlecenia, na podstawie przesłanych nam informacji o ilości znaków ze spacjami i rodzaju tekstu (praca dypolomowa, licencjacka, inżynierska, magisterska, rozprawa doktorska, artykuł, materiały naukowe, książka beletrystyczna, książka niebeletrystyczna, itp.).
 • Nie podajemy ceny usługi bez powyższych informacji.
 • Płatność w formie przedpłaty.
 • Realizujemy wyłącznie płatności elektroniczne. Płatności online obsługuje operator Przelewy24.pl.

Czy wiesz, że możesz wybrać abonament. Jeśli tylko chcesz, możesz zająć się czymś przyjemnym.
My zajmiemy się Twoim tekstem.